Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
telc vizsgahely
7621 Pécs, Király u. 12.
06 (72) 214 090   06 (70) 507 5566  
pecs[k]bonusnyelviskola.hu
hétfő–péntek 10.00–17.00

Június 9-ig

-11.000

kedvezmény

telc vizsgahely

Országos Nyelviskola Hálózattá bővül a Bonus Nyelviskola

Hosszas előkészítő munka után 2014. június 2-től Országos Nyelviskola Hálózattá alakul a Bonus Nyelviskola. 16 éves működésünk szakmai tapasztalatát kihasználva iskolánk úgy döntött, hogy Magyarország több nagyvárosában is iskolát nyit. Valamennyi tagiskolánk Engedélyezett Intézményként működik, azaz nyelvi képzéseink mindenhol áfamentesek maradnak. Az egységes márkanév alatti működés lehetővé teszi szolgáltatásaink további fejlesztését, nagy országos projektek megvalósítását, és biztonságot ad a nyelvtanulóknak, partnereinknek hiszen minden iskolában a Budapesten már megszokott Bonus Nyelviskola minőséget nyújtjuk hallgatóinknak. Június 2-tól Miskolcon és Veszprémben nyílnak meg az első vidéki Bonus Nyelviskolák, de az idei év folyamán valamennyi nagyvárosban megtalálhatóak lesznek a Bonus Nyelviskola tagiskolái.

Ismerd meg a Bonus Nyelviskola Országos Nyelviskola Hálózatot!EGYÉNI NYELVTANULÁS

A Bonus Nyelviskolában magánórákat is vehetsz
az oktatott nyelvek mindegyikén. Személyre szabott
figyelem, tananyag és haladási tempó.

bővebben


Facebook

Csatlakozz közösségünkhöz, kövesd a megosztásokat,
értesülj az elsők között legfrissebb akcióinkról.

bővebben

Keress ránk
Instagramon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel