Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
telc vizsgahely
7621 Pécs, Király u. 12.
06 (72) 214 090   06 (70) 507 5566  
pecs[k]bonusnyelviskola.hu
hétfő–péntek 10.00–17.00

Június 9-ig

-11.000

kedvezmény

telc vizsgahely

Kedvező változás a nyelvvizsgákon

A nyelvvizsgázók számára kedvező módon változik meg az eredményszámítás módja az államilag elismert ECL nyelvvizsgákon novembertől. A komplex vizsgák esetében már nem kell a szóbeli és az írásbeli vizsgarészen is külön-külön elérni a 60%-ot, hanem elég ha a teljes vizsga, azaz a négy mért készség összeredménye 60%, viszont részkészségenként a küszöbérték továbbra is 40% marad. A változás visszamenőleg nem érvényesíthető, és a részvizsgákra nem vonatkozik. Az államilag elismert ECL nyelvvizsgákról a Bonus Nyelviskola honlapján teljes körű információt olvashatnak az érdeklődők, illetve a felmerülő kérdések esetén munkatársaink is a vizsgázók rendelkezésére állnak.ECL Nyelvvizsga

A Bonus Nyelviskola Pécs Regisztrált ECL Nyelvvizsga Felkészítő Hely. Az ECL Magyarország egyik legkedveltebb nyelvvizsgája.

bővebben

Tanfolyamaink

Részletes információ iskolánk angol, német, spanyol, francia, olasz és orosz nyelvtanfolyamairól. Beszédcentrikus tanfolyamainkat kezdőtől a felsőfokú szintig szervezzük 7 szinten.

bővebben


NYELVVIZSGAFELKÉSZÍTŐK

A Bonus Nyelviskola Pécs akkreditált és nemzetközi TELC vizsgahely. Iskolánkban rendszeresen indítunk a vizsgákra célzottan felkészítő tanfolyamokat.

bővebben

Keress ránk
Instagramon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel