Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
telc vizsgahely
7621 Pécs, Király u. 12.
06 (72) 214 090   06 (70) 507 5566  
pecs[k]bonusnyelviskola.hu
hétfő–péntek 10.00–17.00

Június 9-ig

-11.000

kedvezmény

telc vizsgahely

Ingyenes nyelvvizsgák 2018-tól

A Bonus Nyelviskola Pécs államilag akkreditált és egyszerre nemzetközi nyelvvizsga-bizonyítványt is nyújtó TELC nyelvvizsgákat szervez angol és német nyelvből. 2018. január 1-jétől a nyelvvizsgázók ingyen szerezhetik meg nyelvvizsgájukat angol és német nyelvből közép- és felsőfokon is.
Eszerint minden olyan nyelvvizsgázó, aki a nyelvvizsga időpontjában még nem töltötte be a 35. életévét, jogosult a vizsga díjának 34 500 forintig való visszatérítésére. A sikeres vizsga letétele után nincs más dolga, mint igényét az Új Nemzedék Központ Nonprofit Kft.-nek benyújtani. A kedvezmény a részvizsgákra is igaz, abban az esetben, ha a jelentkező már rendelkezik egy sikeres részvizsgával, és ezzel megszerzi a komplex nyelvvizsgát.
A Bonus Nyelviskola Pécs által szervezett angol és német közép- és felsőfokú komplex nyelvvizsgák tehát ezekkel a kondíciókkal 100%-ig ingyenesek a jelentkezők számára.

Bővebb információ a az ingyenes nyelvvizsgákról!ANGOLTANULÁS KÜLFÖLDÖN

A Bonus Nyelviskola Pécs 2019 tavaszától angliai nyelv-tanfolyamokat szervez az LSI Portsmouth partneriskolájaként.
Az LSI Portsmouth Anglia TOP no. 1 iskolája!
bővebben


MINŐSÍTETT ÉS AJÁNLOTT

A Q logós védjegyet az 1992-ben alakult NYESZE adja egy szigorú minősítési rendszer alapján, amely 50 szakmai szempontot tartalmaz. Így az Ajánlott Nyelviskola cím valódi garanciát jelent a diákok számára.

bővebben

Keress ránk
Instagramon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel