Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
telc vizsgahely
7621 Pécs, Király u. 12.
06 (72) 214 090   06 (70) 507 5566  
pecs[k]bonusnyelviskola.hu
hétfő–péntek 10.00–17.00

Június 9-ig

-11.000

kedvezmény

telc vizsgahely

Ingyenes informatikai képzések országszerte

Ingyenes informatikai képzéseket indít a Bonus Nyelviskola 2017 januárjától országszerte. A 35 órás számítógép kezelői tanfolyamra minden 16 és 65 év közötti életkorú magyarországi magánszemély jelentkezhet, aki nem rendelkezik hallgatói jogviszonnyal és nem részesül más informatikai támogatásban hazai vagy európai uniós forrásból. Iskolánk Baranya, Borsod-Abaúj-Zemplén, Békés, Hajdú-Bihar, Heves, Veszprém, Zala megyében indíthat képzéseket a GINOP 6.1.2-15 Digitális szakadék csökkentése elnevezésű program keretein belül. A Bonus Nyelviskola weboldalán az érdeklődők minden információt megtalálnak a programról és a jelentkezés feltételeiről.

MINDEN FONTOS INFORMÁCIÓ AZ INGYENES KÉPZÉSEKRŐL ITT


Keress ránk
Instagramon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel