Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
telc vizsgahely
7621 Pécs, Király u. 12.
06 (72) 214 090   06 (70) 507 5566  
pecs[k]bonusnyelviskola.hu
hétfő–péntek 10.00–17.00

Június 9-ig

-11.000

kedvezmény

telc vizsgahely

Angol szinten tartó


Szeretnéd frissen tartani angol tudásod, és rendszeresen beszélgetni egy klassz társaságban? Akkor neked találtuk ki angol szintentartó kurzusunkat! Profi anyanyelvi oktató heti másfél órában, 15 héten át, 15 izgalmas vagy éppen provokatív téma. Jól hangzik? Szívesen várunk nyelvtudástól függetlenül, és garantáljuk a jó hangulatot! A kurzust heti egy alkalomra, munkaidő utánra tervezzük, jelenléti formában. Díja 42.000 Ft. Tanfolyamkeresőnkben keresd az angol „szintentartó” kurzust.
Gyere, gyakorolj angolul és legyél tagja egy jófej csoportnak!

Keress ránk
Instagramon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel