Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
telc vizsgahely
7621 Pécs, Király u. 12.
06 (72) 214 090   06 (70) 507 5566  
pecs[k]bonusnyelviskola.hu
hétfő–péntek 10.00–17.00

Június 9-ig

-11.000

kedvezmény

telc vizsgahely

Angol E-könyvek ingyen!

Figyelmébe ajánljuk minden angolul tanulónak, augusztus 31-ig 148 Oxford könnyített olvasmány érhető el ingyenesen a www.oxfordlearnersbookshelf.com oldalon. Különböző nyelvi szinteken és műfajokban, mindenki talál magának kedvére való olvasnivalót! Nyelvtanuláshoz nagyon hasznos, és a nyár során ingyen van. Továbbá:
Az Oxford Advanced Learnerʹs Dictionary premium online verziója 2020. július 20-ig szintén ingyenesen elérhető diákok, tanárok számára egyaránt! Igényeljetek kódot - csupán egy kattintással - a világ legnépszerűbb haladó angol tanulói szótárának online verziójához, és a szómagyarázatokon túl hozzáférést kaptok az összes plusz segédanyaghoz és funkcióhoz. Kivételes lehetőség!

Keress ránk
Instagramon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel